close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

tak

k
بازدید : 9
سه شنبه 10 اسفند 1400 زمان : 8:32

بیوگرافی میثم شکری ساز کارآفرین جوان

دکتر میثم شکری ساز در سال 1365 در اصفهان به دنیا آمد. وی دارای دکترای کارآفرینی است و عمده فعالیت هایش در همین زمینه یعنی کارآفرینی و مدیریت است.

از مهمترین موفقیت هایی که دکتر شکری ساز به دست آورده است می توانم به تندیس کارآفرین برتر 2 بار اشاره کنم. وی با این جوان کارآفرین و برخی از فعالیت های او آشنا شد:

سوابق تحصیلی میثم شکری ساز

دکتر شکری سازداری دارای مدرک لیسانس مهندسی صنایع، MBA از دانشگاه آشتن بایس آلمان و دانشگاه امیرکبیر تهران و دکترای کارآفرینی است.

اطلاعات کامل میثم شکری ساز را در https://www.beytoote.com/news/economy-news/biography1-meisam-shekarisaz.html بخوانید.

شاید دلیل موفقیت دکتر شکری ساز در عرصه کارآفرینی در حوزه مدیریت و کارآفرینی و جوانی آنها باشد. آشنایی با مشکلات و دغدغه های مردم و داشتن دانش و مهارت های مورد نیاز او را در عرصه کارآفرینی پیشرو ساخته است.

انتخاب به عنوان مدیر برتر اطلاعات کشور در سال 1396 و دریافت فناوری اطلاعات مرتبط با حقوق مصرف کننده به مدت 3 سال متوالی از دیگر موارد دکتر شکری ساز می باشد.

دکتر شکری ساز همچنین در مراکز آموزشی و سمینارهای مختلف تدریس می کند. موضوعاتی مانند مدیریت، بازاریابی، مشاوره کسب و کار، کارآفرینی، مدیریت اسناد و ... از مهمترین آموزش های ارائه شده در کلاس های میثم شکری ساز می باشد.

دغدغه های اجتماعی میثم شکری ساز

یکی از موضوعاتی که دکتر شکری ساز بارها درباره آن صحبت کرده و نگران آن است، وضعیت اقتصادی و بیکاری جوانان است. وی از وضعیت جوانان در جامعه امروزی آگاهی کامل دارد و برای بهبود وضعیت این قشر گام های بلندی برداشته شده است.

دکتر شکری ساز در حال حاضر مدیرعامل یک شرکت بزرگ در ایران است و تا به امروز برای بیش از 500 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم کار کرده است.

این مدیر جوان در واقع مظهر کارآفرینی بوده و با اجرای آن در جامعه و بازار کار باعث کارآفرینی و اشتغال زایی شده است.

دکتر شکری ساز دارای روحیه و تحصیلات عالی بوده و همواره بر لزوم آموزش و انتقال اطلاعات و تجربیات تاکید دارند. برنامه ریزی و هدف گذاری از دیگر ویژگی هایی است که این مدیر جوان به آن اهمیت می دهد.

همه ما می دانیم که برنامه ریزی یکی از مهمترین کارهای انجام شده است. کارگاه هدف یکی از مهمترین کارگاه های آموزشی میثم شکری ساز است که در آن جدیدترین و کاربردی ترین روش های برنامه ریزی و هدف گذاری آموزش داده می شود.

جوانانی که می خواهند در زمینه های مدیریتی، کارآفرینی، بازاریابی، بازرگانی و آموزشی فعالیت کنند، می توانند میثم شکری ساز را به عنوان الگوی آموزشی انتخاب کنند. دوره های میثم شکری ساز با موضوعات مختلفی در حال برگزاری است که این دوره ها طرفداران خاص خود را دارد.

کلاس های هدف گذاری، برنامه ریزی، موفقیت، فروش و انتخاب تنها گوشه ای از کلاس های آموزشی دکتر شکری ساز می باشد.

دکتر میثم شکری ساز آموزش را یکی از محرک های قوی رشد و توسعه می داند و بسیاری از فعالیت های خود را در این راستا سامان داده است. دوره های آموزشی در این راستا با هدف انتقال آخرین آموزش ها و تجربیات به جوانان برگزار می شود.

کلاس هایی که در آن آخرین تجربیات دکتر شکری ساز همراه با جدیدترین آموزش ها به شرکت ها منتقل می شود.

این مدیر موفق یکی از تعدادی از جوانانی است که با تکیه بر مهارت ها و توانایی های خود و با تمرکز بر تحصیل به مجموعه های متعددی از جمله کارآفرینی و مدیریت رسیده است.

این مدیر جوان بدون پشتوانه مالی و سازمانی و با جست و جو و تلاش برای دستاوردهای بسیاری از آنها، دست خالی وارد این عرصه شد. موضوعی که خیلی ها فکر می کنند امکان پذیر نیست و برای رسیدن به هدف باید از توان مالی بالایی برخوردار باشد.

k
بازدید : 12
دوشنبه 17 آبان 1400 زمان : 9:33

چرا برنامه نویسی یاد بگیریم؟

می باشد، برنامه نویسی یکی از برترین راه های کسب درامد می باشد، در ادامه به سوالات مهمی در خصوص برنامه نویسی پاسخ خواهیم داد، از اینرو برنامه نویسی یکی از مهمترین مسائل جهت یادگری در این زمان، لذا پیشنهاد میکنم این مطلب را به دقت مطالعه فرمایید.

 • برنامه نویسی چیست؟
 • درامد حاصل از برنامه نویسی چقدر است؟
 • آیا یادگیری برنامه نویسی راحت هست؟
 • چطور برنامه نویسی یاد بگیریم؟
 • بهترین زبان برنامه نویسی چیست؟

حال پیشنهاد میکنم جهت مطالعه دقیق تر و بررسی کامل در خصوص تمامی زوایای برنامه نویسی اینجا کلیک کنید تا نظر کارشناسان سایت حامی ورکس را (Hamiworks.com) را در این خصوص بدانید.

k
بازدید : 56
يکشنبه 1 فروردين 1400 زمان : 9:08

انواع سقف های وافلی

سقف وافل یک طرفه

سقف وافل دو طرفه

این نوع سقف بیشتر در دهانه های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد و قالب های مورد استفاده در این نوع سقف قالب های مستطیلی هستند که به صورت یک دال یک طرفه عمل می کنند. از آنجا که در این روش میلگرد فقط در یک جهت نصب می شود ، می تواند باعث کاهش مصرف میلگرد در مقایسه با سقوط هر دو طرف و مقرون به صرفه بودن آن شود.

سقف وافل دو طرفه

از این نوع سقوط در ساختمانهایی با دهانه باز یا طولانی استفاده می شود. قالبهای مورد استفاده در این روش قالبهای مربعی شکل هستند که مانند دالهای دو طرفه عمل می کنند. میلگردها در دو جهت بسته بندی شده اند. اگرچه در این روش باعث افزایش مصرف میلگردها می شود و قیمت آنها در مقایسه با سقف وفل یکبار دیگر ادامه می یابد ، اما در نهایت مقاومت ، مقاومت و ایمنی نسبت به سقف وافل در یک طرف. است.

سقف وافل کاربردی

با توجه به احتمال افزایش مقاومت ، دوام و سرعت اجرای آن در ساختمانهای فلزی و بتونی در ارتفاعات بالا و شکلهای منظم و نامنظم تا دهانه بیش از 12 متر ، سقف وافل قابل اجراست. اگر دلیل استفاده کمتر از فضا کاهش بتن و آرماتور ، مصرف ، صرفه جویی در هزینه بیشتر است ، این نوع ریزش برای روش های دیگر مناسب است.

استفاده از سرعت بالای سیستم وافل در پروژه های ساختمانی می تواند گام مهمی در برنامه زمانی پروژه باشد که اکثر ذینفعان صنعت ساخت و ساز نسبت به آن واقع بین هستند.

استفاده از ساختمانهای بزرگ و بلند از سقف وافل استفاده می شود ، به عنوان مثال می توان سالن ، فرودگاه ، پارکینگ ، مجتمع و ... نام برد.

قرارگیری ستون های پارکینگ از دیگر کاربردهای این نوع سقوط است.

علت:

شکل ظاهری آن باید به دلیل سبکی ستون های آن با حجم زیاد باشد و این باعث فضای بیشتری می شود و در این نوع سقوط باعث اجرای سقف کاذب و نازک کاری های غیرضروری می شود.

در ایران ، یکی از مثالهای معروف این است که سقف وافل کتابخانه ملی ایران در صورت اجرای تولیدکنندگان به دلیل مقاومت زیاد وافل در برابر لرزش و خمش و مقاومت بیش از حد و همچنین زیبایی خاصی که اجرا می شود ، اجرا می شود. انتخاب شده است. .

k
بازدید : 37
يکشنبه 1 فروردين 1400 زمان : 4:55

کنترل کولر گازی کنترل کده

مارک های بسیاری از کنترل کولر گازی وجود دارد که هر کدام از آنها چندین مدل مختلف دارند. به همین دلیل ، تنوع بالایی در کنترل از راه دور کولر وجود دارد. اما خوشبختانه عملکرد آنها یکسان است و دکمه های ریموت اکثر مارک ها تقریباً یکسان هستند. به عنوان مثال ، کولرهای گازی General، General، Samsung، Grey و ر از نظر عملکرد از نظر عملکرد مشابه هستند. فقط تفاوت های جزئی در نام ، نماد یا وجود یا عدم وجود یک یا دو دکمه باعث اختلاف می شود.

بنابراین ، در این مقاله ، ما یکی از رایج ترین ریموت های کولر را توصیف می کنیم و تصاویر مربوط به ریموت چندین مارک دیگر را برای مقایسه قرار داده ایم. البته با یادگیری نحوه کار این ریموت و دکمه هایی که در ادامه آموزش خواهیم داد ، می توانید کار با هر مدل کنترل از راه دور کولر را یاد بگیرید. بنابراین اگر به دنبال راهنمای کنترل از راه دور General Labhandi ، Gary ، General ، Samsung Split ، West Point ، Panasonic ، Hisense ، TCL ، Fuji ، Media و غیره هستید ، به مقاله مناسب رسیده اید.

راهنمای کنترل از راه دور کولر گازی اینورتر LG را در مقاله اختصاصی کاراباما دنبال کنید.

راهنمای کنترل از راه دور کولر گازی Gree

کنترل از راه دور کولر گازی

راهنمای کنترل از راه دور کولر گازی عمومی

کنترل از راه دور کولر گازی عمومی

راهنمای کنترل از راه دور کولر گازی کریر

کنترل از راه دور کولر حامل

راهنمای کنترل از راه دور سامانه تقسیم سامسونگ

سامسونگ سامسونگ کنترل از راه دور

کنترل از راه دور کولر گازی

عملکرد دکمه های کنترل از راه دور تهویه هوا

با فشار دادن این دکمه ، کولر را در حالت و تنظیماتی که دفعه قبل خاموش کرده اید روشن می کنید.

این دکمه احتمالاً کنترل از راه دور کولر گازی است که دارای 4 حالت است و شما می توانید با هر بار فشار دادن حالت تهویه مطبوع و علامت یا تصویر هر یک از این 4 حالت را بسته به کولر گازی تغییر دهید ، یا روی کنترل از راه دور کولر گازی یا روی صفحه پانل داخلی نمایش داده می شود.

کنترل از راه دور کولر گازی

پنکه: با فعال سازی این گزینه ، کولر گازی را در حالت فن قرار می دهید. در این حالت موتور کندانسور یا کولر خاموش است و فن داخلی کار می کند و مانند فن عمل می کند. بیشتر به فصل بهار اختصاص دارد که شما به سرما و گرما احتیاج ندارید و نیاز به حرکت هوا دارید.

Cool: این گزینه که به شکل دانه برف است مخصوص فصل تابستان است و با فعال سازی آن می توانید از خنک شدن کولر لذت ببرید.

اگر هوای کولر در حالت خنک خنک نیست ، به مقاله "باد تقسیم سرد نیست" مراجعه کنید.

گرما: این گزینه که معمولاً به شکل خورشید است ، مخصوص زمستان است و گرما تولید می کند

اگر در مورد این نحوه عملکرد کولر گازی س questioالی دارید ، به آموزش کاراباما در مورد "گرمایش کولر گازی" مراجعه کنید.همچنین ، اگر می خواهید شیر برقی کولر گازی خود را با استفاده از کنترل از راه دور آزمایش کنید ، مقاله "علت خرابی ، نحوه عملکرد آن و آزمایش شیر برقی کولر گازی" را بخوانید.

خودکار: این گزینه کولر گازی شما را در حالت اتوماتیک قرار می دهد و با تنظیم دمای کولر گازی ، همیشه دمای کولر گازی را روی دمای مورد نظر خود تنظیم می کند. این گزینه برای زمانی استفاده می شود که مدت زمان طولانی در جایی نباشید و کولر بتواند درجه حرارت را در آنجا تنظیم کند ، چه در سرما و چه در گرما. در این حالت کولر گازی با توجه به دمای تنظیم شده و دمای اتاق حالت سرما یا گرما را انتخاب می کند.

توصیه می شود در هر شرایطی از این گزینه استفاده نکنید ، ممکن است در مورد استفاده صحیح از این گزینه در اتاق سرور توضیح داده شود.

خشک: این گزینه تهویه هوا را در حالت خشک یا رطوبت گیر قرار می دهد. یعنی با فعال سازی این حالت ، کولر گازی میزان رطوبت هوا را بسیار بیشتر از حد نرمال از محیط دریافت می کند.

این گزینه بیشتر برای مناطق معتدل و مرطوب یا مناطقی که دارای آب و هوای سرد هستند ، مانند جنوب کشور مناسب تر است.

توجه: در حالت خشک ، فن داخلی کولر با کمترین سرعت به کار خود ادامه می دهد و شما قادر به تنظیم سرعت فن نخواهید بود. در حالت فن امکان تنظیم دمای سردتر وجود ندارد.

به دلیل تولید انبوه کنترل از راه دور کولر گازی ، ممکن است برخی از حالت ها یا دکمه ها در کنترل از راه دور شما کار نکنند یا شما نتوانید آن ویژگی را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، حالت Heat فقط در یک کولر گازی دو فصل کار می کند که توانایی تولید گرما را نیز دارد. بنابراین ، ممکن است کار خاصی در تهویه مطبوع تک کاره شما انجام ندهد ، حتی اگر روی ریموت باشد.

برای افزایش یا کاهش دمای هوا معمولاً توصیه می شود دما را روی 22 درجه تا 25 درجه تنظیم کنید. زیرا این دمای تعادل بدن انسان است و در این دما بدن شما نه عرق می کند و نه سرد می شود. در مورد بهترین دما برای تهویه مطبوع در سرما و گرما در شرایط قبلی بیشتر بخوانید

k
بازدید : 23
شنبه 30 اسفند 1399 زمان : 21:56

روغن پمپ وکیوم چیست؟

روغن پمپ وکیوم آنلاین شو

روغن پمپ وکیوم یا روغن پمپ VAC نوع خاصی از روغن است که با استفاده از خواص منحصر به فرد وکیومصه ای در پمپ های وکیوم ایجاد می کند که به عنوان محافظ و روانپزشک برای محافظت از روانپزشک عمل می کند و همچنین شکل مستقیمی دارد. پمپ های وکیومac بر اساس جابجایی مثبت طراحی شده اند و بنابراین امکان انتقال مایعات بین قسمتهای مختلف یک فرآیند صنعتی را فراهم می کنند. این پمپ ها بر اساس استفاده از سیستم های مختلفی طراحی شده اند که نوع روغن آن رواج دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. روغن پمپ وکیوم که در بازارهای دیگر مانند روغن دوار نیز موجود است ، می تواند نقش های مختلفی داشته باشد. اما در عین حال ، انتخاب روغن مناسب و استاندارد و همچنین آشنایی با شرایط بسیار مهم در عملکرد اجرا. استفاده از روغن مناسب و استاندارد همراه با شرایط کار از عوامل اصلی در سیستم استهلاک است.

نقش روغن در پمپ های وکیوم

با توجه به توصیف روغن پمپ ، طبیعی است که می تواند قابلیت های مختلفی برای آن داشته باشد. به طور کلی از این روغن به عنوان روغن پر کننده وکیوم و سیستم آب بندی استفاده می شود تا هوا به فضای بین قسمت های پمپ روغن وارد شود و امکان خلوص مناسب را فراهم کند. از طرف دیگر ، همه ما می دانیم که فشار بخار روغن بسیار بیشتر از فشار آب است و بنابراین استفاده از آن در ایجاد مکش تا دامنه نزدیک به صفر مطلق ضروری است. چرا این در حالی است که از روغن پمپ وکیوم استاندارد استفاده می کنید.

مشخصات عمومی روغن پمپ

اما شاید از خود بپرسید که هنگام انتخاب روغن پمپ وکیوم برای تطبیق محصول نهایی با شما چه عواملی را باید در نظر گرفت. هر یک از این محصولات با ارزش ویژگی های استاندارد خاص خود را دارد که بسته به نوع تولید کننده تغییر می کند. اما به طور کلی انتظار می رود که شامل موارد زیر باشند

ویژگی جالب دیگری که باعث می شود روغن وکیوم causes بر پمپ تأثیر بگذارد این است که روانپزشکی در این امر دخیل است و تخلیه را متفاوت می کند. این روغن دارای گرانروی و چسبندگی بسیار بالایی است که سطح روتور و تیغه های موجود در پمپ وکیوم را کاملاً پوشانده و از اثرات محیطی محافظت می کند. بعلاوه این قسمتهایی که با کنتاکت در تماس هستند و احتمال استهلاک آنها وجود دارد با این روغن پوشانده شده اند و احتمال دارد بین آنها صفر شود.

انواع پمپ وکیوم value قابل سفارش در فروشگاه آنلاین شو :

آشنایی با پمپ وکیوم VALUE مدل VE135N

قیمت پمپ وکیوم VALUE مدل VE160N
برخی از پمپ های وکیوم برای عملکرد طبیعی خود نیاز به موادی مانند آب یا روغن یا هوا دارند و بنابراین انتخاب روغن پمپ وکیوم در مدل روغن آن بسیار مهم است. در واقع از این روغن به عنوان ابزاری برای پشتیبانی دستگاه استفاده می شود که نقش مستقیمی در ایجاد حالت وکیومصه و وکیوم دارد و از خوردن قسمت داخلی آن توسط همه جلوگیری می کند. روغن پمپ مورد نیاز آنقدر زیاد است که با عمر پمپ و کارایی آن ارتباط مستقیم دارد. اگر به فکر خرید روغن پمپ وکیوم هستید یا ویژگی های آن را در میان محصولات ما مشاهده کرده اید ، به معرفی کامل ایمنی مداوم بپردازید و در پایان می توانید سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. شرکت تولیدکنندگان روغن ارس نور نمایندگی رسمی فروش انواع روغن پمپ وکیوم از مارک های معتبری مانند پروتکل راکل در تهران و شهرستانها می باشد. برای خرید روغن روان کننده ، روغن صنعتی و پمپ وکیوم کالا یا کاتالوگ و لیست قیمت روغن پمپ وکیوم با کارشناسان ما در شرکت ارس نور تماس بگیرید.

سفارش پمپ وکیوم مدل VALUE VE-125

روغن پمپ وکیوم

مقاومت بالا در برابر گرما و فشار

این ساده ترین عملیاتی است که از محصولی مربوط به پمپ های وکیوم حاصل می شود. در حقیقت ، پمپ های وکیوم شرایط مختلفی را تجربه می کنند و بنابراین مقاومت می کنند و فشار می آورند که اگر روی آنها تأثیر بگذارد ، اگر آنها را تحت فشار قرار دهد ، ساییدگی کمتر است. استفاده از این روغن به روغن مقاوم در برابر حرارت زیاد و فشار بیش از حد گفته می شود.

در شرایط مختلف قابل استفاده است

شرایط استفاده از روغن پمپ وکیوم در پروژه های مختلف متفاوت است. بعضی اوقات می توان از این روغن در مناطق ساحلی و نزدیک دریا استفاده کرد ، جایی که رطوبت هوا زیاد و بسیار شکننده است. از طرف دیگر می توان از آن در پالایشگاه ها و پتروشیمی ها استفاده کرد. بنابراین ، تکنسینهای مختلف پردازش با آنها در تماس مستقیم هستند و مجبورند ماشینهای روغن را تعویض کنند. به همین دلیل ، از روغن وکیوم غیر سمی استفاده می شود که مستقیماً بر سلامتی آنها تأثیر می گذارد.

نکته مهم دیگری که هنگام خرید روغن پمپ VAC باید در نظر بگیرید ، احتمال وجود آن است

ویسکوزیته و ویسکوزیته بالا

روغن پمپ وکیوم به عنوان بخشی از سیستم جمع بندی در پمپ های وکیوم استفاده می شود ، بنابراین طبیعی است که در معرض گرما یا شرایط مختلف قرار بگیرند. به همین دلیل ، به دلیل روغن ، انتظار می رود که به عنوان روغن وکیوم با تبخیر استفاده شود تا سرعت تبخیر آنها کاهش یابد و حجم آن در حین پمپ کمتر از مقدار مشخصی باشد.

چسبندگی و پوشش مناسب

یکی از مهمترین ویژگی هایی که می توان از پمپ مخزن انتظار داشت ، خوردن پمپ های جمع شده است. در واقع از این روغن به عنوان سیستم روکش با ویسکوزیته و چسبندگی بالا بر روی انواع مختلف مانند تیغه ها و روتورها استفاده می شود. اگر به دلیل شرایط محیطی و اکسید کننده در واقع مواد را در این قسمت قرار دهید ، احتمالاً آنها را به حداقل می رسانید.

قیمت پمپ وکیوم VALUE مدل VE180N
خرید پمپ وکیوم مدل VALUE VE-115

k
بازدید : 25
شنبه 30 اسفند 1399 زمان : 20:43

انواع گیج فشار VALUE آنلاین شو

شرح ، قیمت و خرید منیفولد خدمات VALUE مدل VMG-2-R22-B

سرویس منیفولد VALUE مدل VMG-2-R22-B یکی از خدمات مفید و دوست داشتنی منیفولد در زمینه تهویه مطبوع است. سرویس منیفولد VALUE مدل VMG-2-R22-B با یک کیف راحت که حمل آن آسان است و نمی تواند به منیفولد سرویس آسیب برساند. سرویس منیفولد VALUE با سه شیلنگ با کیفیت بالا ارائه می شود که دیگر نیازی به خرید شیلنگ برای شما ندارند. خدمات کالاهای چند منظوره (VALUE) در فروشگاه آنلاین قطعات فنی شما اصل است.

سرویس سرویس منیفولد VALUE مدل VMG-2-R22-B

بدنه ضد ضربه و ضد آب

با سه شلنگ 120 سانتی متری

فروش ویژه در نمایش آنلاین

شرح ، قیمت و خرید منیفولد خدمات VALUE مدل VRM2-B-0401

سرویس منیفولد VALUE مدل VRM2-B-0401 دارای سه شیلنگ با کیفیت بالا و دو مبدل است

را از فروشگاه آنلاین خریداری کرده و در سراسر ایران در منزل تحویل بگیرید.

فشارسنج دقیق با کلاس کار 1.0

دسته پنهان و آسان برای استفاده

ارزش سرویس منیفولد در این مدل با ظاهری جدید ظاهر شده و قطعاً قابل توجه تر این است که در این مدل بگوییم ، یک چهار ضلعی وجود دارد یا اگر بتوان آن را چرخاند ، می تواند سلیقه ای باشد ، اما در هر مدل مورد ، طبق نظر بیشتر تکنسین ها محبوب بوده است.

از ظاهر منیفولد مقدار سرویس مدل 0401 که متوقف شده بود ، به دریچه های آن می رسیم. مدل 0401 از دریچه های چهارم دور استفاده می کند که مانند برادران قدیمی آنها نیازی به چرخش چند دور شیر نیست و فقط با یک چهارم چرخش شیر می توان کاملاً باز یا بسته کرد.

به لطف این شیرآلات و دقت بالا و نگه داشتن نگهدارنده مخلوط منیفولد ، می توان گفت که ارزش سرویس که توسط آهنربا پشت گیج تعلق می گیرد ، می توان گفت که این سرویس منیفولد چیزی است که به عنوان یک ابزار مفید و حرفه ای پایین است.

این سرویس منیفولد می تواند مبردهای تا 800psi را به نمایش بگذارد و همچنین محصولی کاربردی برای تکنیک های تهویه مطبوع با یک شیلنگ با کیفیت بالا است که داخل آن بسته بندی شده است.

شما به راحتی می توانید انواع خدمات منیفولد

تجربه کار بهتر

طراحی مقاوم در برابر ضربه

پوشش به روز شده و با دوام

منیفولد سرویس VALUE مدل VRM2-B-0501 دارای سه عدد شلنگ با کیفیت بالا و دو عدد تبدیل

دستگیره مخفی و کاربرد آسان

تجربه کاری بهتر

طراحی مقاوم در برابر ضربه

پوشش به روز شده و با دوام

ارسال به سراسر نقاط کشور

قیمت بسیار مناسب

https://www.onlineshoo.com/product-category/%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%DA%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8/%DA%AF%DB%8C%D8%AC-%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1/

k
بازدید : 28
شنبه 30 اسفند 1399 زمان : 16:45

بلوک سبک چیست؟

این بلوک بلوک قادر ، aac ، clc و naac نامیده می شود ، که در روش های تولید و پردازش متفاوت هستند ، اما در مشخصات مشخص است که شما نیز

بلوک سبک نوعی بلوک متخلخل وجود دارد که از ترکیب سیمان ، شن و ماسه خوب و حباب های هوا با اندازه گیری های مختلف تولید می شود.

این محصول از حباب هوا به بتن متشکل از ماسه ریز و سیمان تبدیل شده است. محصول نهایی یک بلوک سبک است که با حراج های آجر (خاک رس) با حراجی های زیاد و عمیق برای دیوارهای غیر باربر و همچنین به دلیل استحکام کف ، جایگزین می شود. و ساختار موجود را اصلاح کنید.

سبک بلوک فناوری یکی از فناوری های جدید در تولید مصالح ساختمانی است که دارای مزایای بسیاری برای افزایش استفاده در روند ساخت و ساز ساختمان های مدرن در مقایسه با مصالح سنتی است.

استفاده از موارد جدید دیگر تصدیق کرد که سبک اقتصادی ترین و اساسی ترین ماده ساختمانی است و این آزمایشات موفق به انجام این کار به طور مستقیم (سبک بلوک) و غیر مستقیم با صرفه جویی در انرژی (برای کاهش داروی غیر معمول) شدند. بودن. به دلیل عایق بودن در برابر سرما و گرما) تحت تأثیر استفاده از سبک بتنی در ساخت و ساز موجود است

بلوک سبک چیست؟

برنامه ها و برنامه ها:

بلوک های Heblex ، CLC و NAAC در ابعاد مختلف به جای آجر یا آجر و سرامیک در سنگ تراشی ساختمان ها و پروژه ها

- بتن ریزی کف ساختمان به جای تجمع و شیب ساختمان ، که موارد را نیز گسترش می دهد

مزایا و ویژگی های خاص بلوک های سبکی چیست؟

عایق حرارت و صدا:

طبق نتایج به دست آمده از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ، رسانایی گرمایی بلوک سبک 0.2 وات بر متر بر کیلوگرم است. یک عایق حرارتی سبک با ضخامت 10 سانتی متر برابر با 30 سانتی متر از بلوک های سفالی وجود دارد. بلوک Clc بدون نیاز به سایر شرایط موجود و همچنین دارای بافت متخلخل و اسفنجی مطابق با الزامات 19 مقررات ملی ساختمان است ، این نوع بتن مناسب تر است و بنابراین برای ساخت مناطق مسکونی ، بیمارستان ها و مراکز آموزشی استفاده می شود.

طبق آخرین آزمایش ، مراکز تحقیقاتی و مسکن دارای دیافراگم صدای 49 دسی بل 15 سانتی متر هستند.

تعداد صفحات : 2

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • سي ار ام چيست؟
 • رهپویان مهاجر
 • چيتا وي پي ان
 • چيتا وي پي ان
 • آموزش رايگان سئو سايت
 • موسسه حقوقی
 • حفاظ شاخ گوزني
 • آموزش آشپزي
 • ايفون اقساط
 • قیمت و تعرفه ارسال پیامک
 • دانلود فيلم
 • بست خبر
 • @smin_slehi
 • سایبان برقی
 • آموزش پروژه محور کاتلين
 • سایبان برقی منصف
 • Chocolate Milkshake
 • مزيت تعمير پرينتر در محل
 • سئو کار حرفه اي
 • دکتر سيد حامد قدسي خورسند جراح چاقي
 • دوره هاي آموزش برنامه نويسي براي شروع
 • دانلود کتاب Top Notch
 • يو پي اس
 • خرید سی پی
 • خريد استون
 • خريد استون
 • دکتر وليزاده هيپنوتيزم
 • طراحي ويلا
 • خبرگذاري آراد
 • شرکت اتيه انرژي تلاش
 • بام ساز مجري سقف شيرواني
 • فروشگاه اينترنتي بانيليون
 • گات ترکي
 • باغ ايراني
 • تهران گاردن
 • https://www.miofun.ir/
 • صنعت گستر سامان
 • لنت لاين
 • فروشگاه اينترنتي شهر تلويزيون
 • سيلک فکتوري
 • بيسکوتي کيک
 • فروشگاه اينترنتي خانم گل
 • سئو سایت اصفهان
 • فیلم خارجی 2022
 • تبلیغات پاپ آپ
 • آیین نامه راهنمایی و رانندگی
 • ایمیل شاپ
 • 4راه تبلیغات
 • سایت رایگان
 • نمونه سوالات آیین نامه
 • ایران سی ان
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 48
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 1
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9
 • بازدید ماه : 204
 • بازدید سال : 550
 • بازدید کلی : 1770
 • کدهای اختصاصی